אודות

כאן יכנס מלל

נעים מאוד, שמי יוסי ראובן הבעלים והמנכ”ל של Brilliant Loan.

המשרד מתמחה ביעוץ וליווי פיננסי בתחומי משכנתאות ומימון נדל”ן, גיוס אשראי לעסקים וביטוח פנסיוני. הקמתי את המשרד מתוך רצון להעניק שירות איכותי ניטרלי ובלתי תלוי בגופי מימון, להנגיש את השירותים הפיננסים לקהל הרחב וללוות את הלקוחות בנבכי הבירוקרטיה, במטרה להשיג עבורם את התנאים המתאימים ביותר לעסקה מיטבית.

שירותי המשרד מתמקדים בשלושה תחומים עיקריים: מימון עסקאות נדל”ן ליזמים ויעוץ משכנתאות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ליווי פיננסי וגיוס אשראי לעסקים, חברות וארגונים ומתן שירותים בתחומי ביטוח פנסיוני וביטוח פרט.

אני מקפיד הקפדה יתרה על שירות מקצועי ואדיב, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, יושרה, מסירות ודיסקרטיות מלאה.

אני פעיל בתחום הפיננסי כבר כ – 15 שנים, הנני בוגר מנהל עסקים עם התמחות במימון, בעל רישיון של סוכן ביטוח פנסיוני וחבר הועדה לפיננסים של לשכת סוכני הביטוח.

יש לי  ניסיון רב ומוניטין מוכח כיועץ פיננסי המתמחה במימון נדל”ן ליחידים, לחברות וליזמים וניסיון מוצלח בגיוס אשראי לעסקים.

הנני חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות ומשמש כמרצה בקורסים באוניברסיטה הפתוחה ובמכללות שונות לרבות מכללת ‘בילדינג’ של מרכז הבניה, המכללה לפיננסים של לשכת סוכני הביטוח וזאת בתחומי המימון עם דגש על עולם הנדל”ן והעסקים.

על מנת להעניק לכל לקוח שירות מקצה לקצה, אני מטפח לאורך השנים קשרי עבודה ושיתופי פעולה הדוקים עם גורמים שונים המעניקים שירותים משלימים לרבות: משרדי עו”ד בתחומי מקרקעין, מסחר ודיני משפחה, משרדי תיווך מקרקעין, משרדי רו”ח ויעוץ מס, משרדי שמאות נדל”ן, משרדי אדריכלים וסטודיו לעיצוב פנים ועוד. הכל על מנת שלקוחותיי יזכו למעטפת שירותים מקצועית ואיכותית.

אשמח מאוד ללוות אתכם ולהשיג את התנאים המיטביים והמתאימים בדיוק לצרכים שלכם.

You can have brilliant ideas, but if you can’t get them across, your ideas won’t get you anywhere.

~Lee Iacocca

 

שירותי המשרד

ייעוץ משכנתאות
ומימון נדל"ן

ייעוץ משכנתאות
ומימון נדל"ן

גיוס אשראי
לעסקים

גיוס אשראי
לעסקים

ביטוח
ופיננסים

ביטוח
ופיננסים