לקוחות ממליצים

                                                                                                                         23.2.2015

לאחרונה רכשתי דירה ונדרשתי לקחת משכנתא.

פניתי ליוסי וביקשתי שיסייע לי מול הבנקים. כבר בפגישה הראשונה עימו הרגשתי שהוא מנוסה, מכיר את שוק המשכנתאות על בוריו ואינו חושש לפעול מול הבנקים בנחישות כדי להשיג את העסקה הטובה ביותר עבורי.

הכל טוב ויפה, אך היתרון הגדול ביותר בהעסקתו של יוסי הוא שיכולתי לישון בשקט בלילה. הוא רכש את אמוני עד הסוף. לא פקפקתי ולו לרגע בשיקול דעתו. בדיעבד, הסתבר שהוא חסך לי עשרות אלפי שקלים. כל זה נעשה במסירות אין קץ.

היום אני מחשיב את יוסי לא רק כיועץ לענייני משכנתאות אלא כאחד מחבריי. אגב, הפניתי אליו חבר שלי מהמילואים וגם הוא מרעיף על יוסי מחמאות.

לכולכם אני אומר: אם אתם רוצים לישון בשקט בבואכם לרכוש משכנתא – רק יוסי.

גיל סוזין- תל אביב

המלצה דני קסלמן

"יוסי ,
תודה על הליווי הצמוד בהשגת מיחזור משכנתא, בבדיקת החשבון הבנקאי,ובעזרתך לפתור את הפלונטר של המינוס בבנק. בעזרתך הוקל לנו פיננסית ,וקיבלנו אויר להמשך התנהלות חיינו הבנקאיים. וכל זאת בנועם הליכות ובסבלנות רבה . כל מכשול שנתקלנו בו ביוקרטית,לא הינחת לו,ובעצמך פתרת אותו, בדרכך היצירתית ובחקר בלתי נלאה להשגת המטרה ועל כך תבורך ותודה מקרב ליבינו.

מאיתנו שושי ואיתן מורן"
25/05/2012

"במקביל לקבלת ההחלטה לרכוש דירה, הבנו בעלי ואני, שנזדקק לסיוע בבחירת המשכנתא הנכונה לנו, בעיקר בשל העובדה כי אנו מתגוררים בחו"ל ואין לנו נגישות לבנקים השונים וגם היות וידיעותינו בנושא היו מעטות ודלות.
פנינו ליוסי ראובן בעקבות המלצה שקיבלנו מעורכת הדין שלנו.
בתחילת העבודה מול יוסי, קיבלנו הסברים מפורטים על סוגי המשכנתאות, על המסלולים השונים הקיימים בשוק, על הריביות במשק ועל כל מה שקשור בנושא.
כתוצאה מהנסיבות השונות הפרטיות למקרה שלנו, התהליך היה די ארוך יחסית למקובל, ובכל הזמן הזה יוסי ליווה אותנו בסבלנות רבה, בנועם ובמקצועיות. יוסי ייצג אותנו בפגישה עם נציגי הבנק ודאג להעביר אלינו את כל הטפסים ורשימת הדרישות שלהם כולל ביאורים לכל דבר ודבר.
היה תמיד זמין ופנוי לשיחות טלפון והבהרות.
פעל מתוך איכפתיות רבה, עם דבקות במטרה להשיג לנו כלקוחותיו את "החבילה" הכי מתאימה ונוחה לנתונים שלנו, כפי שהגדרנו בתחילת התהליך.
היה נחוש לסיים את התהליך מהר ככל הניתן ודחף אותנו להתקדם, היכן שהתעורר הצורך.
כל הנ"ל היה גם במחיר הוגן ושווה לכל נפש.
בשל כל הנ"ל , אנו ממליצים עליו בחום כיועץ למשכנתאות.

בברכה,
נ. ב."

01/05/2012

"את יוסי פגשתי בקבוצתי כשבא לבקר ולהתארח וסיפר על דרך אחרת למחזר משכנתא. דרך קצרה ולא מעייפת והבדיקה – בחינם.
קיבלתי הצעה טובה אחרי בדיקה של יוסי בכמה סניפים.
המיחזור היה תהליך קצר ומפתיע והתוצאות טובות.
ממליצה בחום."
הדס שטרן
21/09/2011

"ביקשתי מיוסי לבדוק את המשכנתא שלנו, בתקווה שנוכל לחסוך כסף. הוא ביקש מסמכים, בדק, הכין הצעות ואז ישבנו לשיחה. בשיחה עלו כל מיני אפשרויות ולמרות שחלק מהמשכנתא "טובה" לנו, הוא הציע לבדוק כמה אופציות מול הבנק. לאור העובדה שאנחנו קרובים לגיל הפרישה ייעץ על כמה צעדים פיננסיים מהיבטים כלכליים במצב של המשק היום. התהליך עדיין לפנינו, אבל אין לי ספק שיוסי יודע את העבודה ומציע מגוון אפשרויות "תפורות" על כל אחד. המקרה שלנו מוכיח שכדאי וצריך להתייעץ עם איש מקצוע – חוץ בנקאי – גם קרוב לפרישה, תמיד יש מה לעשות. וכמובן להציע לצעירים לפני שלוקחים משכנתא. ממליצה בחום."
אגנס פוראי
עיצוב גרפי
14/09/2011

"יוסי נפל לי ממש מהשמיים.. אני מנסה כבר תקופה ארוכה למחזר את המשכנתא על הדירה שלי. בבנקים השונים חזרו ואמרו לי שזה לא ישתלם לי מכיון שכבר מחזרתי את המשכנתא פעם אחת בעבר.
ואז יוסי הגיע.. בקש מסמכים, בדק והודיע שאני יכולה לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים ע"י מחזור. מי לא ישמח לזה? בצורה מקצועית, בנועם ובסבלנות הוא הדריך אותי ואת בן זוגי לכל אורך התהליך, חסך לנו ריצות מיותרות, מצא תוכנית שמתאימה לצרכנו ואפילו התמודד בחוכמה עם "הפתעות" לא צפויות.
הכי חשוב, שהוא הצליח לקצר לנו את אורך המשכנתא ולחסוך הרבה כסף.
המלצתי, לא לקחת משכנתא בלי יועץ משכנתאות שמבין לרוב יותר מאתנו בעיניינים אלו. ואם אתם לוקחים יועץ כזה, לכו ליוסי ראובן. לא תאמינו שלקיחת משכנתא יכולה להיות נוחה כל כך."
דורית קיף M.S.W
סיוע לנשים בשינוי ובמשבר
04/09/2011

"יוסי הגיע למפגש אישי בנושא משכנתא. למי אין משכנתא ? לכולם, כמעט !!
ואני עוד פרייר שמשלם יותר ממה שאפשר, לכן צריך מומחה שיחסוך לי כסף ויוסי הוא אדם נינוח מקצועי עם ידע בתחום ומכיר את השטח והנפשות הפועלות.
מי שיש לו משכנתא או עומד לקחת משכנתא, חייב את יוסי ללווי בנושא וכך יחסוך הרבה כסף.
לי נחסכו עשרות אלפי ש"ח."
דודי שביט
17/05/2011

שירות מעל ומעבר
"לפני מספר חודשים מחזרתי את המשכנתא שלי בעזרתו של יוסי ראובן. בזכותו צמצמתי את ההחזר ב- 3 שנים וחסכתי 100,000 ש"ח !!!!!!!! אם יוסי לא היה מלווה אותי בכל התהליך וצועד איתי יד ביד אז כנראה שזה לא היה קורה. לאורך כל התהליך זכיתי ממנו לאוזן קשבת (לכל מיליון השאלות שלי), לתשובות מקצועיות ומרגיעות כאשר הכל נעשה עם המון סובלנות וחיוך. ממליצה בחום רב ! "
חגית כדורי
10/04/2011